oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Partnerzy ˇ Artykuły ˇ Wymiana buttonami ˇ Download ˇ ForumGrudzień 12 2018 18:01:35
Nawigacja
Strona Główna
Sponsoring
Partnerstwo

II liga
Terminarz 2018/2019
Tabela 2018/2019
Sztab szkoleniowy

Galeria
Artykuły
Historia
Stadion
Śpiewnik
Kontakt

Filmiki
Download
Forum

Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Dodaj zdjęcie
Archiwum
Terminarz 2016/2017
Tabela 2016/2017
Tabela 2014/2015
Terminarz 2014/2015
Tabela 2011/2012
Terminarz 2011/2012
Tabela 2012/2013
Terminarz 2012/2013
Terminarz 2013/2014
Terminarz 2011/2012 III liga
Terminarz 2012/2013 III liga
Współpraca





Facebook
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 39
Nieaktywowany Użytkownik: 1504
Najnowszy Użytkownik: kasio
Na Forum
Najnowsze Tematy
Pisać!!!
Rejestracja
Bluza dresowa
1.FC AZS AWF Katowic...
Obóz zimowy 2010
Najciekawsze Tematy
Pisać!!! [38]
Obóz zimowy 2010 [13]
KKS Zabrze - GOL-... [3]
KKS Zabrze - BTS ... [2]
KKS Wisła Skoczów... [1]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnio online
Admin 2 weeks
Kibic114 weeks
Wera181 weeks
Tomasz213 weeks
czacha245 weeks
ZaNeTt13250 weeks
Laurinio269 weeks
f7309 weeks
kastor322 weeks
Szczypiorek322 weeks
Treningi
Poniedziałek - 18:00 Środa - 18:00 Piątek - 18:00

Treningi odbywają się na boisku Sparty Zabrze w Mikulczycach ul. Mickiewicza 66a
Terminarz 2011/2012

1 kolejka 27/28.08.2011

TS Mitech II Żywiec - KKS Zabrze 0-6

MKS Gogolin - Czarne Women Gorzyce 1-7

UKS Jaskółki Chorzów - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - KS Unia Opole 1-2

LKS Rolnik B. Głogówek II - ULKS Bogdańczowice 3-3

2 kolejka 03/04.09.2011

KKS Zabrze - KS Czarni Bytom Sucha Góra 4-0

LKS Rolnik B. Głogówek II - MKS Gogolin 3-2

ULKS Bogdańczowice - TS Mitech II Żywiec 7-1

KS Unia Opole - UKS Jaskółki Chorzów 10-0

BTS Rekord Bielsko-Biała - Czarne Women Gorzyce 0-9

3 kolejka 10/11.09.2011

UKS Jaskółki Chorzów - KKS Zabrze 0-4

MKS Gogolin - BTS Rekord Bielsko-Biała 4-0

Czarne Women Gorzyce - KS Unia Opole 3-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - ULKS Bogdańczowice 3-1

TS Mitech II Żywiec - LKS Rolnik B. Głogówek II 2-0

4 kolejka 24/25.09.2011

KKS Zabrze - Czarne Women Gorzyce 1-0

TS Mitech II Żywiec - MKS Gogolin 5-0

LKS Rolnik B. Głogówek II - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1-2

ULKS Bogdańczowice - UKS Jaskółki Chorzów 9-1

KS Unia Opole - BTS Rekord Bielkso-Biała 5-2

5 kolejka 01/02.10.2011

BTS Rekord Bielsko-Biała - KKS Zabrze 0-4

MKS Gogolin - KS Unia Opole 1-1

Czarne Women Gorzyce - ULKS Bogdańczowice 2-1

UKS Jaskółki Chorzów - LKS Rolnik B. Głogóweek II 0-6

KS Czarni Bytom Sucha Góra - TS Mitech II Żywiec 4-1

6 kolejka 08/09.10.2011

KKS Zabrze - KS Unia Opole 5-0

TS Mitech II Żywiec - UKS Jaskółki Chorzów 6-1

KS Czarni Sucha Góra - MKS Gogolin 4-1

LKS Rolnik B. Głogówek II - LKS Czarni Gorzyce 1-7 (1-3)

ULKS Bogdańczowice - BTS Rekord Bielsko-Biała 2-1

7 kolejka 22/23.10.2011

MKS Gogolin - KKS Zabrze 1-3

KS Unia Opole - ULKS Bogdańczowice 2-2

BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Rolnik B. Głogówek 2-1

Czarne Women Gorzyce - TS Mitech II Żywiec 5-1

UKS Jaskółki Chorzów - KS Czarni Bytom Sucha Góra 0-1

8 kolejka 05/06.11.2011

ULKS Bogdańczowice - KKS Zabrze 0-2

UKS Jaskółki Chorzów - MKS Gogolin 2-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - Czarne Women Gorzyce 0-4

TS Mitech II Żywiec - BTS Rekord Bielko-Biała 3-0

LKS Rolnik B. Głogówek II - KS Unia Opole 3-1

9 kolejka 12/13.11.2011

KKS Zabrze - LKS Rolnik B. Głogówek II 3-0

MKS Gogolin - ULKS Bogdańczowice 2-3

KS Unia Opole - TS Mitech II Żywiec 0-7

BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1-2

Czarne Women Gorzyce - UKS Jaskółki Chorzów 11-1

10 kolejka 7/8.04.2012

KKS Zabrze - TS Mitech II Żywiec 3-0

Czarne Women Gorzyce - MKS Gogolin 10-4

BTS Rekord Bielsko-Biała - UKS Jaskółki Chorzów 7-1

KS Unia Opole - KS Czarni Bytom Sucha Góra 4-1

ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek II 5-2

11 kolejka 21/22.04.2012

KS Czarni Bytom Sucha Góra - KKS Zabrze 0-4

MKS Gogolin - LKS Rolnik B. Głogówek II 6-0

TS Mitech II Żywiec - ULKS Bogdańczowice 2-1

UKS Jaskółki Chorzów - KS Unia Opole 1-6

Czarne Women Gorzyce - BTS Rekord Bielsko-Biała 4-1

12 kolejka 28/29.04.2012

KKS Zabrze - UKS Jaskółki Chorzów 4-0

BTS Rekord Bielsko-Biała - MKS Gogolin 2-4

KS Unia Opole - Czarne Women Gorzyce 1-6

ULKS Bogdańczowice - KS Czarni Bytom Sucha Góra 3-1

LKS Rolnik B. Głogówek II - TS Mitech II Żywiec 2-1

13 kolejka 5/6.05.2012

Czarne Women Gorzyce - KKS Zabrze 4-2

MKS Gogolin - TS Mitech II Żywiec 1-1

KS Czarni Bytom Sucha Góra - LKS Rolnik B. Głogówek II 2-1

UKS Jaskółki Chorzów - ULKS Bogdańczowice 0-5

BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Unia Opole 3-1

14 kolejka 12/13.05.2012

KKS Zabrze - BTS Rekord Bielsko-Biała 1-1

KS Unia Opole - MKS Gogolin 7-1

ULKS Bogdańczowice - Czarne Women Gorzyce 2-2

LKS rolnik B. Głogówek II - UKS Jaskółki Chorzów

TS Mitech II Żywiec - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1-3

15 kolejka 19/20.05.2012

KS Unia Opole - KKS Zabrze 0-5

UKS Jaskółki Chorzów - TS Mitech II Żywiec 1-1

MKS Gogolin - KS Czarni Bytom Sucha Góra 2-1

Czarne Women Gorzyce - LKS Rolnik B. Głogówek II 6-1

BTS Rekord Bielsko-Biała - ULKS Bogdanczowice 2-2

16 kolejka 26/27.05.2012

KKS Zabrze - MKS Gogolin 0-0

ULKS Bogdańczowice - KS Unia Opole 3-0 v.o.

LKS Rolnik B. Głogówek II - BTS Rekord Bielsko-Biała 3-3

TS Mitech II Żywiec - Czarne Women Gorzyce 1-5

KS Czarni Bytom Sucha Góra - UKS Jaskółki Chorzów 2-1

17 kolejka 2.06.2012

KKS Zabrze - ULKS Bogdańczowice 3-1

MKS Gogolin - UKS Jaskółki Chorzów 10-0

Czarne Women Gorzyce - KS Czarni Bytom Sucha Góra 8-0

BTS Rekord Bielkso-Biała - TS Mitech II Żywiec 8-2

KS Unia Opole - LKS Rolnik B. Głogówek II 0-3 v.o.

18 kolejka 16.06.2012

LKS Rolnik B. Głogówek II - KKS Zabrze 1-1

ULKS Bogdańczowice - MKS Gogolin 2-2

TS Mitech II Żywiec - KS Unia Opole 1-0

KS Czarni Bytom Sucha Góra - BTS Rekord Bielsko-Biała 0-2

UKS Jaskółki Chorzów - Czarne Women Gorzyce 11-4

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Miasto Zabrze

Klub finansowany jest z dotacji
Urzędu Miasta Zabrze


Tabela II liga
Lp. Drużyna pkt
1. SWD Wodzisław Śląski 19
2. KKS Zabrze 17
3. UKS Bielawianka Bielawa 17
4. Stilon Gorzów Wielkopolski 15
5. KS Unia Opole
15
6. Orlik Jelenia Góra
13
7. UKS Jaskółki Chorzów
8
8. TS Mitech II Żywiec
6
9. AZS II Wrocław
5
10. Plon Błotnica Strzelecka
4
11. UKKS Istebna
3
Tabela ŚLJM U16
Lp. Drużyna pkt
1. KS SWD Wodzisław Śląski 12
2. BTS Rekord Bielsko-Biała 12
3. KKS Polonia Tychy 9
4. LKS Bestwina
3
5. KKS Zabrze
3
6. KKS Wisła Skoczów
3
7. TS Mitech Żywiec 0
Tabela ŚLM U13
Lp. Drużyna pkt
1. GKS Katowice 22
2. KTS Polonia Bytom 21
3. TS ROW Rybnik 17
4. KKS Zabrze
14
5. LKS Kamienica Polska
11
6. KKP Mikołów
8
7. Gol Bieruń
3
8. KKS Polonia Tychy
3
Najlepsi strzelcy

Angelika Czmok


4 bramki


Polecane:
www.gornikzabrze.pl
www.tabelaprawdy.pl
Obsada Sędziowska
right border
unten links unten rechts


601993 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie