Podsumowanie sezonu.
Dodane przez Admin dnia Czerwiec 25 2019 15:40:59

   Sezon 2018/2019 już za nami. Wszystkie grupy zakończyły zmagania w swoich ligach. Jesteście ciekawi jak po kilku miesiącach sportowej rywalizacji, zakończyły sezon nasze piłkarki? Zachęcamy do zapoznania się z postem.


Rozszerzona zawartość newsa

    Sezon 2018/2019 już za nami. Wszystkie grupy zakończyły zmagania w swoich ligach.

Orliczki - 2008 i młodsze
   Zawodniczki w tej kategorii wiekowej rozgrywały mecze ligowe w formie turniejów. Do rywalizacji w rundzie wiosennej sezonu 2018/19 przystąpiło 5 drużyn. Każdy z zespołów był organizatorem jednego z turniejów. Ostatecznie zawodniczki uplasowały się na 3 miejscu, gratulujemy!

Młodziczki 2008-2006
   Rozgrywki ligowe podobnie jak w orliczkach prowadzone były systemem turniejowym. Zawodniczki rozegrały 10 meczów. Runda wiosenna w wykonaniu naszych piłkarek dała wiele radości i uciechy. Cały sezon w tej kategorii wiekowej kończymy na bardzo dobrym 2 miejscu!

Juniorki Młodsze
   Z powody reorganizacji Śląskiej Ligi Juniorek Młodszych zawodniczki KKS-u dołączyły do walki o ligowe punkty na szczeblu IV ligi! Świetna dyspozycja całej drużyny pozwoliła na zwycięstwo w Śląskiej Lidze Juniorek Młodszych oraz wygranie 7 z 9 meczów w IV lidze. Mistrzostwo na szczeblu Śląskiej ligi otworzyło szansę na grę w Centralnej Lidze Juniorek. O ile w pierwszym barażu piłkarki zwyciężyły, to drugi mecz barażowy zakończył się zwycięstwem Unii Opole. Nie mniej jednak, była to fantastyczna runda w wykonaniu młodzieży. W najbliższą niedzielę zawodniczki rozegrają ostatni mecz przed wakacjami. O 11 na obiekcie Sparty drużyna zmierzy się z Kadrą Podkarpackiego ZPN. Zapraszamy!

II liga kobiet
    Od paru lat drużyna plasuje się w górnej połowie tabeli i walczy o awans na zaplecze ekstraligi, tak było i tym razem. Jednak czynniki losowe, brak szczęścia nie pozwoliły po raz kolejny zakończyć sezonu w pełni szczęścia. W rundzie wiosennej po 10 meczach drużyna zajęła 3 miejsce z dorobkiem 40 punktów. Po krótkiej regeneracji drużyna uda się (po raz pierwszy w historii), do Gdańska gdzie weźmie udział w Pucharze Polski Kobiet w Piłce Plażowej! Wszystkim zawodniczkom zmagającym się z kontuzjami życzymy dużo zdrowia!

   Zajęcia treningowe we wszystkich grupach wznawiamy w połowie lipca. Dokładną datę podamy na naszej stronie w poźniejszym czasie. Dziękujemy kibicom za wspaniały doping podczas całego sezonu, oraz rodzicom za pomoc.